27 Temmuz 2013 Cumartesi

                 Nokia'nın yeni 'dev'i Lumia 625

Nokia Lumia 625, geniş 4.7 inçlik hassas LCD ekranı, 5 farklı renkten oluşan değiştirilebilir kapakları ve LTE - 4G internet erişimi ve Canlı Kutucuklar ile geniş kitlelere kişiselleştirilebilir bir akıllı telefon deneyimi sunuyor.

Nokia 625 de bulunan Akıllı Çekim özelliği ile tek dokunuşta birden fazla fotoğraf çekebilir,fotoğraflarınızda istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Sinemagraf uygulaması ile, saniyede 15kare fotoğraf çekebilir, fotoğraflarınıza canlı bir animasyon etkisi kazandırabilirsiniz.
Nokia Akıllı Cihazlar Başkan Yardımcısı Jo Harlow, Lumia ailesinin yeni üyesi için şunları söyledi: "Bugüne kadarki en büyük akıllı telefon ekranına sahip Lumia 625, Lumia serimizlekullanıcılarımıza sunduğumuz yenilik ve deneyimleri yeni bir fiyat aralığına taşıyor.''
WİNDOWS PHONE 8 İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Phone 8'in en son sürümü tarafından desteklenen ve Nokia Lumia Amber güncelleştirmesini içeren Nokia Lumia 625, akıllı telefon kullanma deneyimini daha zengin ve daha kolay bir zemine çekiyor. Canlı Kutucuk güncellemeleri doğrudan başlangıç ekranına aktarıyor, Kişiler ise arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantıda kalmanın kolay bir yolunu sunuyor. İçeriğinde Xbox Live, Microsoft Office ve 7GB çevrimiçi SkyDrive depolama alanı bulunduran Windows Phone 8, hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandı.
165.000'DEN FAZLA UYGULAMA DESTEĞİ
Aralarında Vimeo, Temple Run ve WhatsApp gibi popüler uygulamaların da bulunduğu 165.000'den fazla uygulamaya erişebilirliğiyle Nokia Lumia 625, aynı zamanda Internet Explorer 10 ile video görüntülemeyi, oyun oynamayı ve internette güvenli sörf yapmanızı sağlıyor. SD hafıza kartı desteği sayesinde 64 GB'a kadar depolama alanı kullanmanıza olanak tanıyor.
NOKİC CLOUD TEKNOLOJİSİYLE YÜKSEK MÜZİK PERFORMANSI
Nokia Music ile birlikte gelen Mix Radio servisi 12 milyona yakın şarkı arasından oluşturulan listeleri herhangi bir kayıt veya abonelik gerektirmeden reklamsız bir şekilde dinlemeye ve internete bağlanmadan indirmeye olanak tanıyor. Nokia, Cloud™ ile işbirliğine girerek yüksek değerdeki ses performansı entegre edilmiş mikrofonu ve sesli arama ve müzik kontrol düğmeleriyle birleştiren BOOM™ kulaklıklarını da üretti.
4.7 İNÇLİK DEV EKRAN
Büyük ekranı ve çok hızlı bağlantısıyla Nokia Lumia 625, HERE sayesinde ücretsiz harita navigasyon uygulamasını en detaylı haritalar, konumlar, sokak sokak navigasyon ve toplu taşıma bilgileriyle kullanımınıza sunuyor.
LUMİA 625 RENGARENK
Lumia 625'i turuncu, sarı, parlak yeşil, siyah ve beyaz kapaklarıyla zevkinize göre kişiselleştirebilir, istediğiniz zaman başka bir renkte kapakla değiştirebilirsiniz.
Nokia Lumia 625'in Türkiye'de 3. çeyrek sonunda satışa sunulması planlanıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder