20 Ağustos 2013 SalıHalo: Spartan Assault Windows Phone'da!


Microsoft'un efsaneleşen bu oyunu, sonunda tüm Windows Phone 8'li cepler için indirmeye sunuldu!

Microsoft'un efsane oyun serisi Halo, dördüncü oyunun ardından, geçen ay ortasında mobil platformlar için üretilen "Halo: Spartan Assault" ile bir kez daha karşımıza çıkmıştı. Nitekim oyunun Windows Phone 8 versiyonu, Amerika'da ilk olarak sadece Verizon Wireless müşterilerininbeğenisine sunulmuştu.
16 Temmuz günü piyasaya çıkan Spartan Assault, bu farklı anlaşma yüzünden ülkedeki AT&T, T-Mobile ve Sprint gibi sağlayıcılar aracılığı ile satın alınamıyordu. Windows Phone 8 platformuna özel olan bu durumsa, anlaşma gereği bir ay boyunca aktif olacaktı ve nihayetinde, 17 Ağustos itibari ile yapım, tüm sağlayıcıların ulaşımına açıldı.
Oyunun esas yapımcısı Bungie'nin yaratığı dünyaya sadık kalınarak hazırlanan Spartan Assault, Halo 3 ile Halo 4 arasında geçen dönemi ele alıyor. Vanguard Games ve Microsoft'a bağlı olan 343 Industries tarafından geliştirilen yapım, daha önce Halo'yu hiç deneyim etmediğimiz izometrik bir kamera açısı kullanıyor. Windows 8 ve Windows RT platformlarında da bulunan yapım, 6.99 dolar fiyata sahip.
Daha Detaylı Bilgi İçin İncelemeyi İnceleyebilrisiniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder