29 Temmuz 2013 Pazartesi

İşte yeni gelecek muhtemel iPhone tasarımları! 'iPhone 5S' '5C Lite'


iPhone 5'i tutturan tasarımcıların elinden çıkan muhteşem iPhone tasarımları!Geçtiğimiz sene içerisinde iPhone 5'in tanıtım tarihi belli olmadan, aylar öncesinde birbirinden şık yepyeni konsept ve prototipler üretilmiş, farklı farklı iddialarla piyasaya sunulmuştu. Her sene geleneksel bir hal almaya başlayan iPhone konseptleri bu yıl da gövde gösterisi yapmaya devam ediyor.


Uzun zamandır çıkması beklenen iPhone 5S modelinin yanına bundan 1 ay önce yepyeni bir telefon eklendi. Daha önceleri üzerinde çalıştığı düşünülen yeni modelin kod adı ise şuanki sızıntılara baktığımızda iPhone 5C olarak belirtiliyor. iPhone Lite olarak da kullandığımız yeni akıllı telefon uygun fiyatı ve sunduğu performans ile Apple severlere keyifli bir deneyim yaşatacağa benziyor.


iPhone 5S, iPhone 5C Lite ve iPad 5 modelinin de tanıtılacağı beklenen lansman tarihiyle ilgili henüz kesin bir bilgi olmamakla birlikte tahminler Eylül ayını gösteriyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan tutması muhtemel olan iPhone konseptlerine bakalım.
(Resimleri Daha Güzel Görmek İçin Üstüne Tıklayınız )

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder